УКРАЇНСЬКА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА

Парафія Святих Апостолів Петра і Павла

м.Вижниця

Новини

У Вижниці при парафії УГКЦ відкрили соціальну пекарню
парафія Святих Апостолів Петра і Павла м. Вижниця
парафія Святих Апостолів Петра і Павла м. Вижниця
парафія Святих Апостолів Петра і Павла м. Вижниця

18 грудня преосвященний владика Йосафат Мощич, єпископ Чернівецький, освятив соціальну пекарню при парафії Святих Апостолів Петра і Павла м. Вижниця.

Пекарня, а також трапезний зал та катехитичний клас знаходяться у цокольному приміщенні храму. Парафіяльна пекарня служитиме для забезпечення потреб парафіяльної громади, тут пектимуть просфори, а також хліб для прихожан та потребуючих. Пекарня оснащена за рахунок коштів французької асоціації «Діло Сходу» та за підтримки Української соціальної академії, повідомляється на сторінці Чернівецької єпархії УГКЦ у Фейсбук.

Парох парафії отець Василь Стефанко розповів про те, як працюватиме пекарня: «Я радий що на нашій парафії люди, крім поживи душевної - молитви, благословення, Євхаристії, можуть отримати поживу для тіла. Нам жертвують муку, відгукуються, що хліб є дуже смачним, готові купувати його. Але наразі працюємо на благодійній основі, разом з волонтерами. А в майбутньому з Божою допомогою плануємо розвиватися і виходити на інший рівень, щоби мати ресурси і можливості забезпечувати громаду та здійснювати добрі справи».

Єпископ Йосафат звернувся до присутніх парафіян: «Господь вас поблагословив великим даром. Маєте те місце зустрічі – зал, катехитичний клас, і пекарню як ресурс примноження. Перші християни збиралися на агапе, ділилися з потребуючими, аби нікому нічого не бракувало. І тепер ви можете творити живу парафію, збираючись тут після літургій, подібно як наші парафії в еміграції. Хай Господь благословляє вас, вашу працю на розвиток і зростання» - завершив єпарх Чернівецький.